Szukasz pomysłów?

Co robić, żeby uzyskać pożądane efekty? Dlaczego warto zastosować przemyślaną strategię i jasno określić cele? Jak to robią inni? Zobacz nasze przykłady. Może Cię zainspirują i wykorzystasz je w swojej Firmie? Pomożemy
w realizacji nawet bardzo ambitnych planów.

napisz do nas NAPISZ DO NAS

 

…………………………………………………………………………

1.

Sytuacja: Firma wykorzystała wszystkie możliwości rozwoju, nie przybywają nowi klienci.

Cel: Wzmocnienie marki, zwiększenie portfolio o nowych klientów, rozwój.

Efekt: Firma zyskała bardzo profesjonalny wizerunek, skutecznie dociera do nowych klientów kluczowych. Wzrosło morale i motywacja zespołu, jak również świadomość marketingowa wśród członków zarządu, co zaowocowało intensywnym rozwojem.

{zobacz rozwiązania}

2.

Sytuacja: Wewnętrzna destabilizacja, zła koniunktura gospodarcza, konieczność redukcji. kosztów oraz wizja upadłości.

Cel: Przetrwanie, aktywacja sprzedaży, wzmocnienie i odbudowa / umocnienie marki.

Efekt: Firma poprawiła wizerunek. Umocniła relacje z dotychczasowymi oraz pozyskała nowych klientów. W ciągu 6 miesięcy udało się poprawić wyniki finansowe i po okresie polityki redukcji kosztów, rozpoczęto powiększanie zespołu oraz pozyskano inwestora strategicznego.

{zobacz rozwiązania}

3.

Sytuacja: Firma stanowiła część międzynarodowej marki, która straciła renomę. Jedynie oddział w Polsce zachował dotychczasową nazwę i dobry wizerunek. Zarząd rozważa ponowne otarcie oddziałów zagranicznych, jednak obawia się złej sławy. Z drugiej strony chciałby wykorzystać zdobyty dorobek, w tym ogromny potencjał i lojalność klientów w Polsce.

Cel: Ekspansja na rynek międzynarodowy wykorzystanie dorobku Firmy, jej wieloletniej historii i kontaktów, uniknięcie konsekwencji złej reputacji.

Efekt: Zmiana nazwy miała pozytywny wpływ na postrzeganie marki w Polsce. Klienci z powodzeniem przyjęli nowy wizerunek i jednocześnie kojarzyli go z wieloletnim dorobkiem. Zostały utworzone oddziały za granicą.

{zobacz rozwiązania}

…………………………………………………………………………

napisz do nas  NAPISZ DO NAS