Kim jesteś?

Kim jesteś? Na jakim etapie jest Twoja Firma? Co dalej? Poznaj nas i wybierz jeden z kompleksowych pakietów: Pierwsze Kroki, Krok Wzwyż, Mocne Wybicie. Dostosujemy narzędzia, dzięki którym osiągniesz cele.

napisz do nas  NAPISZ DO NAS

…………………………………………………………………………

 

…………………………………………………………………………

Pierwsze kroki – wprowadź biznes!

Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej za Tobą?
Co teraz? Jeśli pragniesz sukcesu, nie wystarczy pomysł. Sprawimy, by Twoja Firma zaistniała na rynku, stała się rozpoznawalna i przynosiła zyski. Dzięki naszym usługom pozyskasz klientów.

Zadbamy o identyfikację wizualną i jej kluczowy element czyli logo. Doradzimy ? co, jak
i kiedy, wybierzemy odpowiednie narzędzia promocji. Napiszemy teksty na stronę www i do folderów, stworzymy chwytliwe hasła reklamowe, a jeśli nie ma nazwy ? wymyślimy ją. Pakiet ma na celu: poinformowanie o firmie i jej produktach lub usługach, pozycjonowanie w wyszukiwarkach, dotarcie do potencjalnych klientów i kooperantów.

“Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”  Johan W. Goethe

 

Krok wzwyż – rozwijaj biznes!

Twoja Firma działa od jakiegoś czasu. Myślisz o nowych klientach i rozwoju? Szukasz rozwiązań? Pomożemy Ci rozwinąć interes tak, by Twój potencjał został wykorzystany w stu procentach.

Zweryfikujemy obecną sytuację, podpowiemy jak lepiej zaistnieć i realizować cele biznesowe.  Sprawdzimy ofertę i znajdziemy potencjał. Wzmocnimy wizerunek, usprawnimy komunikację i poprawimy widoczność Firmy. Wspólnie wypracujemy najlepsze metody dotarcia do kluczowych klientów i poprowadzimy krok po kroku

“Gdybyśmy robili wszystkie rzeczy, które jesteśmy w stanie zrobić, wprawilibyśmy się
w ogromne zdumienie.”  Thomas A.Edison

 

Mocne wybicie – aktywuj biznes!

Twoja Firma działa od jakiegoś czasu, ale nie przynosi oczekiwanych zysków? Sprawdzimy, co można poprawić
i podpowiemy, jak to zrobić. Wskażemy nowe możliwości
i szanse na sukces.

Zadbamy o wizerunek, regularną obecność w mediach, stałe rubryki, wykonamy badania
i zadbamy o ich publikację. Zorganizujemy cykliczne wydarzenia oraz konkursy. Poszukamy nowych, niebanalnych dróg dotarcia do klientów. Zaprojektujemy nową strategię, dzięki której wybijesz się ponad istniejące na rynku trendy.

“Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz szuka sposobu jak wyleczyć odniesione rany.” William Szekspir

…………………………………………………………………………

napisz do nas  NAPISZ DO NAS