Czego potrzebujesz?

Znasz dokładnie swoje potrzeby? Masz pomysły i szukasz partnerów do ich realizacji? Zajmiemy się konkretnymi obszarami, takimi jak: Identyfikacja Wizualna, MediaEvent / Wydarzenie, Public Relations, WEB.

napisz do nas  NAPISZ DO NAS

…………………………………………………………………………

Pakiet Identyfikacja Wizualna

Dobry wizerunek to fundament każdej Firmy.

Pomożemy Ci go stworzyć, odświeżyć lub wzmocnić. Zrobimy lifting logo i opracujemy materiały graficzne, napiszemy treści lub wymyślimy hasła reklamowe. Zajmiemy się reklamą zewnętrzną, wykonamy ładny szyld przestrzenny i okleimy witryny. Stworzymy całą wizualną otoczkę, dzięki której Twoja Firma będzie widoczna, zapamiętana i co więcej będzie się podobała klientom. Chodzi o to, aby pokazać Firmę z najlepszej strony i wykorzystać wizerunek do zwiększenia zysku.

Pakiet Media

Nic tak skutecznie nie przyciąga klientów, jak dobra prasa.

Jeśli chcesz, by Twoja Firma zagościła w mediach: drukowanych, radiu, telewizji czy mediach elektronicznych – zgłoś się do nas. Grupujemy odbiorców, targetujemy media, budujemy bazy kontaktów i tworzymy komunikaty, które mają szansę zainteresować dziennikarzy. Dystrybuujemy informacje, raportujemy publikacje, mierzymy skuteczność kampanii!

Pakiet Event / Wydarzenie

Dobrze dobrane i zorganizowane wydarzenie sprawi, że Twoja Firma zaistnieje w szerokiej grupie odbiorców.

Ze względu na cel, jaki chcesz osiągnąć, dobierzemy narzędzia, opracujemy strategię, zrealizujemy event. Damy Ci okazję na pozyskanie nowych klientów, dowartościowanie obecnych, zmierzymy efekty naszych wspólnych działań.

Pakiet Public Relations

Odpowiednia komunikacja i prezentacja Firmy działają cuda! Warto w nie zainwestować,  uprzedzić konkurencję i rozkochać klientów.

Stworzymy strategię, ubierzemy Firmę w słowa i doradzimy, jak je wykorzystać. Zbudujemy lub ochronimy wizerunek, damy szansę na kontakt z klientami, zorganizujemy event, poinformujemy media. Sprawimy, by o Twojej Firmie dobrze mówiono i by stała się rozpoznawalna.

Pakiet WEB

Obecność w internecie jest nieunikniona, jeśli myślisz o sukcesie.

Trzeba być widocznym we właściwy sposób i dla właściwej grupy odbiorców. Zbadamy stronę i podpowiemy jak ją zmienić lub stworzymy nową, nowoczesną i dostosowaną do specyfiki Firmy. Opracujemy skuteczną strategię promocji w internecie i doradzimy, jak pozyskać klientów.

…………………………………………………………………………

napisz do nas  NAPISZ DO NAS